Víno na svadbu

Víno na svadbu dodávame už od roku 1996. Ponúkneme vám kvalitné vína, ktoré potešia každého hosťa, za konkurencieschopné ceny. Pomôžeme vám s výberom vína pre váš výnimočný deň s našim tímom skúsených vinárov.

Čo bude vhodnejšie – fľašové alebo sudové vína? Chardonnay alebo Rizling? Vermut alebo šampanské? Aké víno sa najlepšie hodí k predjedlu a aké by bolo vhodné na horúce letné večery? Pri súčasnej rôznorodej ponuke je ťažké zorientovať sa a vybrať to najlepšie.

Nepridávajte si zbytočné starosti. S prípravou svadobného dňa ich ešte bude dosť. Vytvoríme vám návrh presne podľa požiadaviek vás i vašich hostí s ohľadom na sezónu, blízke vinárske regióny a samozrejme, cenu.

Náš tím odborníkov vám poradí, ako perfektne skombinovať vína blížiacu sa svadbu, vrátane možností, ktoré vína najlepšie fungujú s možnosťou výberu z ponuky jedál a koľko si môžete objednať. V prípade záujmu si s vami radi dohodneme ochutnávku vín. V súčasnej situácii ochutnávky svadobných vín realizujeme s dodržaním všetkých pokynov hygienikov.

Ak sa chcete dozvedieť viac, napíšte nám alebo zavolajte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie